Centrum pěstounských rodin o.s.

Hotline: +420 604 368 072

Pátek 14.06.2024,  svátek má: Roland
Centrum pěstounských rodin o.s.
Centrum pěstounských rodin o.s.
Připravujeme další akce pro pěstounské rodiny

Podpořte nás

Tisk

Můžete-li, podpořte nás. Předem děkujeme. Číslo účtu: 6859709001/5500

Na všechny aktivity občanského sdružení nutně potřebujeme zajistit finanční prostředky. Veškeré finanční prostředky nutné k zahájení provozu Centra pěstounských rodin o.s. zajistili pěstounské rodiny zakládajících členů sdružení.

Jak nám můžete pomoci

Centrum pěstounských rodin je nezisková organizace, naše občanské sdružení veškeré získané prostředky vkládá do činnosti sdružení. Pomoci nám můžete formou:
  • individuálního dárcovství
  • firemního dárcovství

Individuální dárcovství

Pomoci nám můžete zasláním finančního daru na účet číslo 6859709001/5500 – jednorázově, byť sebemenší částkou, či v libovolných časových intervalech. Dárcům rádi sdělíme konkrétní účel, na který byl či bude dar použit. Pokud máte zájem o podrobnější informace, kontaktujte nás prosím (mob.: 604 368 072, e-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript ).  

Firemní dárcovství

Důležitou částí financování našeho sdružení je firemní dárcovství. Postupně oslovujeme různé společnosti, s nimiž bychom rádi navázali smysluplnou spolupráci. Pokud nám můžete v rámci společenské odpovědnosti Vaší firmy pomoci, budeme rádi. Samozřejmostí je uzavření smlouvy o daru, zajištění propagace na našich internetových stránkách a případně na pořádaných akcích, a pochopitelně i poskytnutí zpětné vazby o tom, jak byl dar využit.

Veškeré získané prostředky jsou účelně využívány

Pěstounství je dlouholetá, velmi náročná práce, pěstouni potřebují služby, které by jim na této dlouhé cestě pomohly. Můžete-li, podpořte nás. Byť sebemenší částka pomůže k rozvoji služeb pro pěstounské rodiny. Veškeré získané prostředky jsou účelně využívány. Seznam dárců a partnerů postupně doplňujeme na našich internetových stránkách, rovněž budou uvedeni ve výroční zprávě našeho občanského sdružení. Předem děkujeme.

Číslo účtu Centra pěstounských rodin o.s. je: 6859709001/5500.
fb-share

Napište nám

Rádi Vám odpovíme na jakékoliv dotazy týkající se pěstounské péče.

Jméno: *
E-mail: *
Vzkaz: *
* Před odesláním vzkazu je nutné vyplnit všechny uvedené položky.

S přijatými údaji uživatelů webové stránky je nakládáno v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů č. 101/2000 Sb., v platném znění a zákona 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti.